2017 - FK Štípa

FK Štípa – Sokol Veselá 3 : 10
V pátek 13.10.2017 odehrála starší přípravka Lvíčat soutěžní zápas proti Veselé. A pátek třináctého pro nás tentokrát opravdu nebyl šťastným dnem. Tradičně jsme nezachytili úvod zápasu, i když jsme se na něj připravovali. Škoda - zbytečnými chybami jsme soupeře brzy pustili do vedení 1:3 a museli jsme dotahovat. Zlepšili jsme hru a najednou jsme byli i nepatrně lepším týmem, i když šancí jsme zas tak moc neměli. Několikrát jsme tvrdě vystřelili, ale vždy do prostoru kde stál soupeřův brankář. Přesto se nám podařilo vyrovnat a zápas byl v tu chvíli zcela vyrovnaný. Věřili jsme v obrat, ale klíčový čtvrtý gól padl bohužel do naší brány. První poločas skončil 3:4, takže vše bylo otevřené. Druhý poločas nám ale vůbec nevyšel. Brzy jsme inkasovali na 3:5 a pak v krátkém sledu obdrželi další 3 góly a bylo rozhodnuto. Zkusili jsme ještě přeskupit sestavu, ale už chyběla víra i odvaha.
Někteří naši hráči hráli podali velmi dobrý výkon, jiní se jakoby pořád hledají. Nutno ale říci, že soupeř hrál opravdu dobře.
Branky vstřelili: Matyáš Olša, Vilém Libiger, Matěj Slovák
Sestava: v brance odchytal první půli Dominik Forman, druhou Honza Venený, dále Tomáš Vykopal, Vilém Libiger, Tobiáš Müller, Ondřej Švub, Martin Pekáček, Matěj Slovák, Matyáš Olša, Jakub Štefan