2015 - FK Štípa

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

2015

Družstva > Přípravka
FK Štípa – SK Zlín 1931 9:8
V pátek 23. října 2015 sehrála mladší přípravka FK Štípa soutěžní zápas s SK Zlín 1931. Zápas to byl jako na houpačce. Po remíze na Pasekách jsme do odvety postavili to nejlepší, s touhou soupeře porazit. Naši chlapci ale začátek utkání prospali a za chvilku prohrávali 0:3. Poté začali přece jen trochu více hrát a plnit i pokyny trenérů. Záhy tak vyrovnali na 3.3. Hosté ale hráli velmi dobře a naši chlapci měli v zápase občas bezstarostné chvilky, kdy inkasovali zbytečné góly - zničehonic byl stav 4:7 pro hosty. Domácí ale zabojovali a po určitých změnách v sestavě se jim podařilo stav otočit ze 4:7 až na 9:7. V psychicky i fyzicky náročném duelu jsme střídali i brankáře, když Baníka Štefana střídal Dom Forman. Zápas s Pasekami je vždy prestižní, proto závěr utkání za domácí dohrávali především hráči s nejlepší aktuální formou a také proto se nakonec podařilo ubojovat vítězství nad fotbalově vyspělým mužstvem Pasek a získat tak cenný skalp.
Branky vstřelili: Ota Holík 5, Vilém Libiger 2, Váša Nuhlíček 1, Tom Vykopal 1
Sestava FKŠ: Kuba Štefan, Dom Forman, Ota Holík, Tom Vykopal, Luki Procházka, Luki Netočný, Vilém Libiger, Maty Olša, Váša Nuhlíček
EON-CUP
Ve dnech 4-6.9.2015 se tři hráči,kteří prošli přípravkou FK Štípa zúčastnili celostátního finále EON-Cupu v Českých Budějovicích.Byli to: Štěpán Průcha již hráč FC Fastav Zlín a Ondřej Navrátil s Michalem Marečkem,kteří v Fc  Fastav jsou na střídavý start.V nabité konkurenci 40-ceti týmů,za účasti všech ligových mužstev a hostů z AS Monako se tým Zlína umístil na skvělém  12.místě.A nutno podotknout,že kluci  předváděli  všechny tři dny perfektní výkony.Gratulujeme  a ostatním v přípravkách FK Štípa přejeme podobné úspěchy.
Sportu  ZDAR a fotbalu ZVLÁŠŤ
Tom
Zápas SK Zlín – FK Štípa
Ve středu 16. 9.2015 odehrála mladší přípravka FK Štípa soutěžní zápas s družstvem SK Zlín. Na horké půdě Pasek se body získávají těžko. Naši hoši to ale zvládli. Začali dobře a v prvním poločase byli o něco lepším týmem, což se promítlo i do poločasového skóre 4:1. Druhou půli však domácí malí pasekáři začali výborně a než naši kluci zjistili, že se opravdu hraje, prohrávali jsme 4:5. Ale kluci zvedli hlavu, zabojovali a zlepšeným výkonem nakonec vybojovali remízu 7:7.
Kluci Díky! Určitě dobrou zkušeností pro kluky bylo zjištění, že ani výrazné vedení v poločase, ještě neznamená výhru v zápase.
Branky vstřelili: Vilém „Rooney“ Libiger 3, Ota Holík 3, Pavel Doležel 1
Sestava FkŠ: Kuba „Baník“ Štefan, Luki Procházka, Tom Vykopal, Pavel Doležel, Dominik Forman, Ota Holík, Vilém „Rooney“ Libiger, Mates Slovák
David

V sobotu 23.května 2015 pořádal fotbalový klub FK Štípa medailový turnaje v malé kopané.Turnaj byl vyhlášen pro kategorii kluku 2005 a ml.
Z účastněná mužstva FK Štípa,Jiskra Otrokovice,Fastav Zlín 2006,FK Příluky,SFK ELKO Holešov,FC Fryšták.


Výsledky zápasů FKŠ:
FKŠ - Otrokovice 4 - 2
FKŠ - Příluky 1 - 1
FKŠ - Zlín 3 - 1
FKŠ - Holešov 0 - 5
FKŠ - Fryšták 4 - 0

V tabulce základní skupiny jsme skončili druzí za Holešovem.
Semifinale: FKŠ - Zlín 3 - 3 ,na penalty jsme prohráli a hráli jsme o třetí a čtvrté místo s Jiskrou Otrokovice
FKŠ - Otrokovice 5 - 5 ,výhra na penalty
Finále: Holešov - Zlín 2 - 1

Konečné pořadí:
1.SFK ELKO Holešov
2.Fastav Zlín 2006
3.FK Štípa
4.Jiskra Otrokovice
5.FK Příluky
6.FC Fryšták


Sestava FK Štípa:Michal Mareček,Ondřej Navrátil,Matěj Ráček,David Obdržálek,Marek Navrátil,Petr Březina,Lukáš Libiger, 
Jiří Štefan,Milan Březík,Michal Kaňok,Matouš Pekař.


FK Štípa chce poděkovat Všem pořadatelům,kteří se podíleli na zdárném průběhu turnaje.Děkujeme rozhodčím za perfektní pískání a nemůžeme opomenout perfektní catering v bufetu.


Více fotek z turnaje najdete na stránkách
http://kacali.rajce.idnes.cz/STIPA_CUP_2015/
S portu zdar a fotbalu zvlášť.
George.

Zápas Napajedla – FKŠ 1:10
Napajedla 23. 4. 2015; ročník narození 2007 a mladší
Kluci hráli velmi dobře, po celý zápas jsme byli jasně lepší. Otázkou byla pouze výše skóre.
Branky vstřelili: Vilém Libiger 4, Lukáš Procházka 3, Mikuláš Horský 1, Václav Nuhlíček 1, Matyáš Olša 1
Sestava: Jakub Štefan, Max Fridrich, Václav Nuhlíček, Matyáš Olša, Ondřej Švub, Tomáš Vykopal, Mikuláš Horský, Vilém Libiger, Lukáš Procházka
David

Zápas FKŠ – Halenkovice 4:3
Štípa 17. 4. 2015; ročníky narození 2007 a mladší
Vyrovnaný zápas, kdy náš tým začal dobře, vedl i 3:0 a 4:1, ale nakonec jen těsně uhájil výhru 4:3.
Branky vstřelili: Vilém Libiger, Lukáš Procházka, Dominik Forman, Mikuláš Horský
Sestava: Jakub Štefan, Max Fridrich, Václav Nuhlíček, Matyáš Olša, Pavel Doležel, Dominik Forman, Mikuláš Horský, Vilém Libiger, Lukáš Procházka
David


Mini turnaj Viktoria

V sobotu 7. března 2015 pořádal v Otrokovické hale na Štěrkáči oddíl FC Viktoria Otrokovice 1. ročník halového fotbalového turnaje MINI TURNAJ VIKTORIA. Turnaj byl určen pro kategorii předpřípravky - ročníky 2008 a mladší.
Turnaj byl zajímavý minimálně ze tří důvodů. Jednak pořadatelé důsledně vyžadovali dodržení věkové kategorie 2008 a mladší; dále kolem hřiště byly postaveny florbalové mantinely a konečně na závěr se nevyhlašovalo pořadí mužstev.
Ukázalo se, že když naši kluci hrají proti stejně starým hráčům, tak to jde. Postupně jsme dosáhli těchto výsledků:
FKŠ
Holešov 0 : 3 - soupeř byl lepší, ale 2 góly jsme inkasovali po zbytečných chybách
FKŠ
Pravčice 8 : 0 - náš zlepšený výkon a hned vynikající výsledek po krásném výkonu, kdy Luki Procházka dával gól za gólem
FKŠ
Louky 0 : 6 - kluci z Louk hráli výborně, byli jasně lepší a navíc jim přálo štěstí, takže dali gól ze všeho
FKŠ
Slavičín 1 : 1 - soupeř byl o malinko lepší, náš tým se pořádně rozehrál až v závěru zápasu, kdy stihl alespoň vyrovnat
FKŠ
Viktoria Otrokovice 4 : 1 - krásné bojovné utkání, ve kterém jsme měli větší hlad po gólech, ale také nám přálo štěstí, protože domácí si dali 2 góly sami

Pořadí se nevyhlašovalo, ale kdyby ano byli bychom bronzoví! Což je v tak silné konkurenci krásný úspěch. Dvakrát škoda, že se nevyhlašovala individuální ocenění, že někdo z kluků by byl určitě vyhlášen.


Tým táhl střelecky Lukáš Procházka, který vstřelil 8 gólů. Velmi dobře zachytal i brankář Jakub Štefan. Dobré výkony na hranici svých možností podali všichni hráči.
Sestava týmu: Jakub Štefan, Martin Pekáček, Pavel Doležel, Lukáš Procházka, Tomáš Vykopal, Franišek Chalupník, Ondřej Malý Ondřej Švub
Branky: Lukáš Procházka 8, Ondra Malý 2, Pavel Doležel 2, Tomáš Vykopal 1
Kluci díky!
David

Fotografie viz:
http://kacali.rajce.idnes.cz/TURNAJ_OTROKOVICE_7.3.2015/


Neoficiální turnaj v Holešově

V sobotu 7. února 2015 naši kluci sehráli přátelský miniturnaj ročníků 2008 v Holešově. Dosáhli těchto výsledků
FKŠ
Holešov A   0 : 8
FK Š
Holešov B  0 : 1
FKŠ FK Pravčice  1 : 2

Sestava byla tato: František Chalupník, Jiří Merta, Max Fridrich, Lukáš Procházka, Václav Nuhlíček Tomáš Habrovanský, Ondřej Malý, Matyáš Olša, Mikuláš Horský, Jakub Štefan, Dominik Forman, Pavel Doležel.
Jedinou branku za náš tým v turnaji vstřelil Mikuláš Horský. Postupem času se kluci zlepšovali, ale na výhru jsme tentokrát ještě nedosáhli.
David


Více foto na: http://kacali.rajce.idnes.cz/TURNAJ_HOLESOV_7.2.2015/


Turnaj mladší přípravky 2007 v Holešově
V neděli 1. února 2015 se konal v Holešově turnaj mladší přípravky, ročník 2007. Kluci z FK Štípa jeli sbírat zkušenosti. Nasbírali jich hodně a k tomu dosáhli těchto výsledků:
FKŠ – SK Baťov 1930 0 : 2
FKŠ – FC Fastav Zlín 0 : 4
FKŠ – Slavkov pod Hostýnem 0 : 2
FKŠ – SK Louky 0 : 8
FKŠ – TJ Prusinovice 1 : 3
FKŠ – SFK Holešov 0 : 3
Sestava týmu byla: Jakub Štefan, Pavel Doležel, Max Fridrich, Vilém Libiger, Dominik Forman, Mikuláš Horský, Ondřej Švub, Jiří Němeček, Lukáš Procházka.
Nezískali jsme sice ani bod a vstřelili jediný gól Jirkou Němečkem, ale získali jsme právě ty důležité první zkušenosti z toho, jak to chodí na turnajích.
A bonbónkem byla účast reprezentačního trenéra ČR Pavla Vrby, který se s naším mladým týmem ochotně vyfotil. Takže to byl nakonec pro kluky velký zážitek!
David


Více foto na: http://kacali.rajce.idnes.cz/TURNAJ_HOLESOV_1.2.2015/


Fotografie našeho týmu s trenérem Reprezentace ČR Pavlem Vrbou, pořízená na turnaji v Holešově 1. února 2015, byla publikována i ve Zlínském deníku, dne 19. února 2015.

Turnaj čtyř, Kašava
První díl turnaje čtyř se konal v sobotu 24. ledna v Kašavě. Pořadatelem byl oddíl FK Příluky. Nejprve proběhl turnaj mladších přípravek, tentokrát určené pro ročníky 2006 a 2007. V něm jsme dosáhli těchto výsledků:
FKŠ – Fryšták: 0 : 0; FKŠ – FK Příluky: 3 : 2; FKŠ – Lípa 5 : 2
Sestava FKŠ: Milda Březík, Jirka Štefan, Dominik Forman, Jirka Němeček, Lukáš Procházka, Vilém Libiger, Ondra Uher
V Tomto prvním turnaji za série čtyř jsme tedy zvítězili a těšíme se na další, který proběhne 14. 2. 2015. Pozitivem byly slušné výkony všech a také účast benjamínka týmu Lukáška Procházky, ročník 2009, který svým výkonem rozhodně nezklamal.

David

více foto na: http://kacali.rajce.idnes.cz/TURNAJ_4_KASAVA_25.1.2015/

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky