2013 - FK Štípa

Tom Navrátil - Turnaj přípravek ročník 2005 ŠTÍPA CUP 2013

V sobotu dne 21.9.2013 se na nově zrekonstruovaném trávníku FK Štípa konal za deštivého počasí kvalitně obsazený turnaj malých fotbalistů. Díky obětavosti pořadatelů se i za složitých povětrnostních podmínek uskutečnil turnaj, kterého kvalita byla oceněna jak trenéry tak i diváky. Odměnou jim byl předvedený výkon zúčastněných týmů.

Konečné pořadí turnaje:

1. Fastav Zlín, 2. SK Paseky, 3. FK Štípa-modří, 4. FK Štípa-oranžoví, 5. Sigma Olomouc, 6. SFK Holešov, 7. FC Příluky, 8. FC Fryšták, 9. Sokol Lípa

O vyrovnanosti týmů svědčí i to, že o 2-4 místu rozhodovala minitabulka vzájemných zápasů, kde byl rozdíl 1-gól! Zde je ovšem nutno podotknout, že v těchto věkových kategoriích nejde ani tak o pořadí či o vítězství, ale o fotbalovost jednotlivce a týmu.Tady v technice zvítězila Sigma Olomouc a ve fotbalovosti Fastav Zlín. V bojovnosti a nasazení zvítězily všechny děti, kterým se podle ohlasů turnaj moc líbil.

Na turnaji byli vyhlášeni NEJ jednotlivci:

NEJ střelec: Tadeáš Kowalczyk SK Paseky, NEJ brankář Tadeáš Vyvlečka FK Štípa-oranžoví, NEJ hráč: Jakub Šimek Sigma Olomouc, Talent Turnaje: Martin Frolek Fastav Zlín

Dovednostní soutěže:

Žonglování: Adam Krmela Sigma Olomouc, Střelba-přesnost: Adam Slezák Fastav Zlín, Slalom s míčem: Petr Sedlář FK Štípa-modří

Závěrem, chci poděkovat VŠEM pořadatelům za bezvadně zvládnutou organizaci. Sportu ZDAR a (nezkaženému) fotbalu ZVLÁŠŤ.